top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Індія планує запровадити антидемпінгове мито на китайські сталеві труби

Рекомендовані ставки мита варіюються в діапазоні від $114/т до $3801/т

Генеральний директорат з торговельних спорів (DGTR) при мінстерстві торгівлі Індії рекомендував запровадити антидемпінгове мито на китайські сталеві труби на п’ять років, щоб захистити місцевих гравців від дешевого імпорту з КНР. Про це повідомляє Business Standard.

Директорат провів розслідування після скарги від Chandan Steel, Tubacex Prakash India Pvt і Welspun Specialty Solutions, які подали заявку у вересні 2021 року. Об’єктом виступали нержавіючі безшовні труби зовнішнім діаметром до 6 дюймів (152,4 мм) незалежно від технології виробництва.

DGTR рекомендував запровадити мито на імпорт безшовних труб з нержавіючої сталі з Китаю. Державний орган дійшовши висновку, що продукт експортувався до країну за демпінговими цінами, що завдало шкоди індійській промисловості.

Рекомендовані ставки мита варіюються у діапазоні від $114/т до $3801/т (для експортерів, що відмовилися від співпраці в проведенні розслідування). При цьому деякі китайські компанії залишаться поза його дією. Остаточне рішення ухвалюватиме міністерство фінансів Індії.

Як зауважується, запровадження антидемпінгового мита допускається відповідно до правил СОТ, членами якої є Індія й Китай.

Уряд Індії може знизити експортне мито на залізну руду та сталеві напівфабрикати, оскільки його підвищення негативно вплинуло на загальний товарний експорт країни. Урядовці зауважують, що ціни та глобальний попит на залізну руду та напівфабрикати впали, а пропозиція перевищує попит.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page