top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Індійський експорт сталі в червні продемонструє подальше зниження – прогноз

У січні-травні, за попередніми даними, країна скоротила експорт сталі на 33% р./р.

Індія у січні-травні поточного року, за попередніми даними SteelMint, скоротила експорт сталі майже на 33% р./р. – до 4,1 млн т. У червні ця тенденція, ймовірно, продовжиться через сценарій стійкого зниження глобального попиту, повідомляє SteelMint.

У порівнянні із квітнем у травні 2023 року індійський експорт сталі впав майже на 16% – до 0,8 млн т.

У січні-травні поточного року Індія збільшила експорт до ЄС на 23% у річному вимірі – до 2,14 млн т. Однак це були залишки попередніх бронювань, які збільшили обсяги. Загалом, ринок ЄС із початку року залишався неактивним. Травневі обсяги індійського експорту до ЄС залишалися незмінними – на рівні 0,51 млн т. Покупці з ЄС зайняли вичікувальну позицію, очікуючи подальшого падіння внутрішніх та імпортних цін.

Окрім того, Індія у січні-травні поточного року скоротила експорт до Близького Сходу та Африки на 64% р./р. – до 0,76 млн т. Відвантаження до Південно-Східної Азії у січні-травні скоротилися на 62% р./р. – до 0,3 млн т.

Індійський експорт сталі, ймовірно, продемонструє подальше зниження і в червні через сценарій стійкого зниження глобального попиту. Він, зокрема, залежатиме від того, як зміниться попит у Китаї після оголошення нового набору політичних заходів. Китайський уряд нещодавно пообіцяв запровадити додаткові заходи для «посилення імпульсу розвитку».

Очікується, що в ЄС попит на будівництво знизиться, а відновлення в автомобільній промисловості буде помірним. Ці фактори впливатимуть на попит на імпорт у Європі. В Південно-Східній Азії у короткостроковій та середньостроковій перспективі не очікується істотних змін попиту.

Нагадаємо, що європейський механізм транскордонного вуглецевого коригування (CBAM), за даними рейтингового агентства ICRA, вплине на 15-40% індійського експорту сталі до Європи на рік. Країна щороку експортує до Європи до 3-5 млн т прокату, у 2022/2023 фінроці Індія виробила 122 млн т сталевої продукції. Вимоги відповідності CBAM у 2026-2034 роках можуть знизити прибуток від експорту індійської сталі до ЄС на $60-165/т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page