top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Індійська JSW Steel у липні наростила виробництво сталі в країні на 10% р./р.

Виплавка сталі на підприємстві у США збільшилась на 96% у річному обчисленні

Індійська сталеливарна компанія JSW Steel у липні поточного року наростила виробництво сталі на підприємствах в країні на 10% р./р. – до 1,97 млн т. Про це повідомляє Kallanish.

Виплавка сталі на підприємстві компанії в Огайо (США) у зазначений період зросло на 96% у річному обчисленні – до 0,67 млн т.

На наступному етапі зростання компанії в Індії – до 2024/2025 фінансового року, її загальні потужності із виробництва сталі досягнуть 38,5 млн т на рік. JSW Steel – провідна інтегрована індійська металургійна компанія з виробничими потужностями 29,7 млн ​​т/рік в Індії та Сполучених Штатах, включаючи підприємства під спільним контролем.

Нагадаємо, що JSW Steel за підсумками першого кварталу 2023/2024 фінансового року (квітень-червень 2023-го) збільшила консолідовані продажі сталі на 27,2% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 5,71 млн т. У порівнянні з попереднім кварталом цей показник скоротився на 13%. Консолідоване виробництво сталі за підсумками квітня-червня становило 6,43 млн т, що на 11% більше р./р., але на 2% менше кв./кв.

JSW Steel розглядає придбання закордонних активів з видобутку залізної руди та коксівного вугілля, при цьому віддаючи пріоритет розширенню сировинної бази всередині країни. Компанія вивчає придбання активів у Канаді та Австралії, аби узгодити ланцюжок постачання сировини із планами розширити індійські виробничі потужності з 28 млн до 50 млн т сталі на рік до 2030-го.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page