top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ЄС розпочав антидемпінгове розслідування щодо прутків з Туреччини та Китаю

Розслідування ініціювала іспанська прокатна компанія Laminados Losal

Європейська комісія (ЄК) оголосила про початок антидемпінгового розслідування щодо імпорту прутків з Туреччини та Китаю. Про це повідомляє SteelOrbis.

Розслідування ініціювала іспанська прокатна компанія Laminados Losal, яка стверджує, що імпорт прутків з Туреччини та Китаю є демпінговим, і надала відповідні докази. Розслідування охоплюватиме період з 1 жовтня 2021 року по 30 вересня 2022 року.

Вивчення наслідків, до яких міг призвести демпінг, охопить період з 1 січня 2019 року до кінця періоду розслідування.

Продукція, яка підлягає розгляду на предмет демпінгу, – плоскі прутки з нелегованої сталі шириною до 204 мм (7216.50.91).

Нагадаємо, раніше Єврокомісія прийняла рішення запровадити антидемпінгові мита на поставки в ЄС корозійностійкої сталі з Росії та Туреччини строком на 5 років. Продукція з РФ обкладається митом у розмірі 10,3-37,4%, а турецька – від 2,4% до 11%.

Також на початку листопада 2022 року ЄК підтвердила продовження дії антидемпінгових митних тарифів на імпорт холоднокатаного прокату з Китаю та Росії ще на 5 років.

У середині березня 2022-го Рада Європейського Союзу погодила четвертий пакет обмежувальних заходів проти Росії, який передбачає заборону на поставки в ЄС російської металургійної продукції загальною вартістю €3,3 млрд.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page