top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ЄС відновлює антидемпінгові мита на алюмінієвий прокат з Китаю

12 липня 2022 року Єврокомісія поверне мита на китайську продукцію після 9-місячної перерви

Європейська комісія (ЄК) ухвалила рішення з 12 липня 2022 року відновити дію антидемпінгових митних тарифів на алюмінієвий прокат китайського виробництва після 9-місячної перерви. Про це повідомив S&P Global з посиланням на Асоціацію виробників кольорових металів Китаю.

У серпні 2020 року ЄК ініціювала антидемпінгове розслідування щодо алюмінієвого прокату з Китаю. Згідно з рішенням, винесеним Єврокомісією у жовтні 2021 року, антидемпінгові мита становитимуть від 14,3% до 24,6%. При цьому тоді ж відомство опублікувало постанову про зупинення дії відповідних митних тарифів.

Під дію тарифів підпадали листи та рулони алюмінієвого прокату товщиною від 0,2 мм до 6 мм, листи товщиною більше 6 мм, а також рулони та смуги товщиною від 0,03 мм до 0,2 мм, за винятком листа, що використовується для виготовлення банок для напоїв, автомобільних або аерокосмічних деталей.

Через торговельні розбіжності китайський експорт алюмінію до Євросоюзу щороку знижується з 2019 року.

За підсумками 2021 року Китай відвантажив у ЄС 380 тис. т алюмінієвої продукції, що на 17,6% менше, ніж у 2020 році. З них 170 тис. т становили алюмінієві листи/смуги.

Згідно з планом ЄС, китайські експортери мають подавати декларації про сплату податку на викиди вуглецю, починаючи з 2023 року, а з 2026 року китайську продукцію, яка не відповідає нормам викидів, обкладатимуть податками.

“У короткостроковій перспективі це не вплине на експорт китайської алюмінієвої продукції до Європи, але з роками проблеми зростуть”, – йдеться у повідомленні.

Наприкінці минулого року Єврокомісія запровадила остаточне антидемпінгове мито на імпорт алюмінієвої конвертерної фольги з Китаю. Ставки захисного заходу щодо китайської продукції становлять від 15,4% до 28,5%.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page