top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Європейські імпортери в другому кварталі вичерпали деякі квоти на HRC

У другому кварталі 2023-го було використано залишкових квот на понад 1,1 млн т

Європейські імпортери гарячекатаного рулону (HRC) збільшили активність протягом останніх місяців через сприятливий розкид цін між імпортом і внутрішніми пропозиціями, та вже вичерпали деякі квоти. Про це повідомляє Kallanish.

За даними, зібраними Metal Consulting International для асоціації Eurometal, станом на 19 червня поточного року були вичерпані захисні квоти на HRC на другий квартал у підгрупі «інші країни». Ця підгрупа стосується імпорту, що надходить із держав, які не мають власних спеціальних квот (тобто, країн окрім Туреччини, Індії, Південної Кореї, Великої Британії та Сербії).

В цілому, у другому кварталі 2023-го було використано квот для інших країн на понад 1,1 млн т. У першому кварталі показник у цій підгрупі становив менш як 1 млн т, і на кінець періоду ще було доступно понад 20% виділених обсягів.

Близько 18% квот для другого кварталу була використана протягом 12-19 червня. Це може свідчити про те, що продукція, замовлена протягом першого кварталу за конкурентними цінами, надходить лише зараз, і ця тенденція може тривати у третьому кварталі, коли будуть доступні нові обсяги. Окрім цього, імпортери г/к рулону у другому кварталі вже вичерпали квоти для Сербії та 75% доступних індійських обсягів. Серед конкурентоспроможних постачальників HRC в Європу в останні місяці, які не мають конкретних квот для країни, були Японія та В’єтнам.

Зауважимо, що у квітні поточного року імпорт індійського HRC до ЄС зріс на 30,6% – до 159, 9 тис. т, пише Argus.Media із посиланням на торговельні дані. Це найвищий рівень з жовтня 2021 року. Другим за обсягами постачання цієї продукції у зазначений період став Єгипет (+158% р./р.), третьою – Японія (+51,2% р./р.). Також значно збільшився імпорт гарячекатаного рулону з Індонезії. Загалом, Євросоюз у квітні імпортував 836, 9 тис. т гарячекатаного рулону, що на 5,4% менше у порівнянні з квітнем 2022-го, але на 47% більше до березня 2023-го.

Світові ціни на г/к рулон падали на початку червня поточного року падають – така тенденція, зокрема, спостерігалася на європейському ринку, на який тиснули імпортні пропозиції. Виробники сталі у Китаї очікували на подальші кроки уряду, індійські підприємства мали зважати на глобальні тенденції.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page