top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Ціни на нікель на лондонській біржі зросли на 15% вперше за два тижні

Вартість металу піднялася до $32,19 тис., сягнувши верхньої торгової межі

Ціни на нікель на Лондонській біржі металів (LME) у середу зросли на 14,3% вперше за два тижні, сягнувши верхньої торгової межі – $32,19 тис. Про це повідомив Reuters.


«Нікель на лондонській біржі додав 5,5% на відкритті й коливався на більш високих рівнях протягом перших кількох годин торгів, але підскочив майже на $3 тис. за 20 хвилин», – йдеться у повідомленні.


За час торгів вдалося продати 2,674 тис. лотів нікелю.


За словами трейдерів, незрозуміло, що стоїть за раптовим стрибком цін – це може бути пов’язанне й з автоматизованими торговими системами, керованими комп’ютером.


Ціни на нікель падали протягом декількох днів за дуже низьких обсягів і неодноразово сягали своїх нижніх торгових меж після того, як торги були відновлені після перерви.


Зростання цін свідчить, що ринок починає повертатися до нормального життя після двотижневого хаосу. Найбільший у світі майданчик для торгівлі нікелем пережив рекордний стрибок цін, шестиденне припинення торгів, а потім перезапуск через збої.


Як повідомляв GMK Center, 8 березня, торги нікелем на LME були призупинені, коли ціна металу перевищила $100 тис./т. Усі здійснені того дня угоди загальним обсягом близько $3,9 млрд було скасовано. Призупинення торгів на LME відбулося вперше з 1985 року.


Через тиждень, 15 березня, біржа оголосила про намір відновити торги, встановивши 5%-й денний ліміт коливань цін на нікель. 16 березня торги зупинили за кілька хвилин після старту через технічні проблеми.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page