top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Ціни на залізну руду в Китаї за тиждень злетіли на 16%

Вартість ф'ючерсів за підсумками торгів зафіксувалась на позначці $128,6/т

У п’ятницю, 4 березня, травневі ф’ючерси на залізну руду на Даляньській товарній біржі завершили торги на позначці $128,6/т (812,5 юанів/т). Вартість сировини в порівнянні із п’ятницею, 25 лютого, зросла на 16,2%.

Мінімальний показник торгів був зафіксований у понеділок, 28 лютого, на рівні $111,7/т (705,5 юанів/т). Наприкінці тижня ціни на руду різко зросли на тлі побоювань учасників ринку щодо перебоїв у поставках залізної руди з України.

Аналітики компанії GF Futures наголошують, що Україна є одним із найважливіших експортерів залізної руди у світі. Війна, що триває на території країни, створює невизначеність на світовому ринку. Ризик обмеження поставок сировини стимулює зростання цін. У результаті споживачі починають шукати альтернативні джерела поставок руди.

Очікується, що ціни на залізну руду коливатимуться в найближчому майбутньому.

Тим часом травневі ф’ючерси на коксівне вугілля на Даляньській товарній біржі в п’ятницю, 4 березня, завершили торги на позначці $454,12/т (2868,5 юанів/т). Вартість сировини в порівнянні з п’ятницею, 25 лютого, різко зросла на 12,4%.

Мінімальний показник торгів зафіксовано в понеділок, 28 лютого, на рівні $413,91/т (2614,5 юанів/т). Максимальний показник торгів зафіксовано в четвер, 3 березня, на рівні $456,34/т (2882,5 юанів/т).

Китай – найбільший імпортер залізної руди у світі. У 2021 році країна скоротила імпорт залізної руди на 4,3% в порівнянні з 2020 роком – до 1,12 млрд т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page