top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Центральний ГЗК модернізував обладнання випалювальної машини

Спеціалісти оновили агрегати за 14 днів


Центральний гірничо-збагачувальний комбінат (Центральний ГЗК) групи «Метінвест» завершив капітальний ремонт комплексу обладнання випалювальної машини ОК-324 на фабриці огрудкування. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media.


Час роботи обладнання на фабриці огрудкування безперервний, цілодобовий і становить понад 7,5 тис. год на рік, тож гірники приділяють багато уваги до його технічного стану. Спеціалісти оновили обладнання за 14 днів. Ремонтні роботи проводились в межах програми оптимізації технологічного процесу виробництва окатишів.

«Однією з ключових ділянок було відновлення вогнетривкої кладки горна випалювальної машини та ремонт шести форкамер. Цей крок є вирішальним для збереження теплоізоляції горнового простору випалювальної машини та дозволить уникнути руйнування цегляного покриття і забезпечити безперервну роботу фабрики в міжремонтний період», – зазначив заступник начальника фабрики огрудкування ЦГЗК Андрій Іванов.

Під час ремонту було впроваджене й експериментальне рішення щодо нанесення торкрет бетону на поверхню форкамер № 9 та № 10. Це може суттєво збільшити стійкість вогнетривкої ізоляції за рахунок зменшення впливу біопалива.


Додатково фахівці полагодили каплеуловлювачі димососів Д2 і Д5 та виконали повну заміну трьох секцій каплеуловлювача №2 димососу Д2. Це сприятиме зменшенню викидів і покращенню газодинаміки теплового потоку.Також встановили валоповорот димососу Д3. Це операційне покращення дозволить значно зменшити час роботи устаткування під час зупинки фабрики на планові ремонти. Встановлений механізм сприятиме меншій витраті енергоресурсів і підвищить надійність обладнання.


Також в межах капремонту  було проведено технічне обслуговування конвеєрного транспорту, у тому числі здійснена заміна роликів, ущільнень, футерування перевантажувальних вузлів.


Раніше Центральний ГЗК виконав плановий ремонт 140-тонного млина МШЦ 3,6 х 5,0. на рудозбагачувальній фабриці. Від ефективної та безаварійної роботи устаткування залежить якість виробництва концентрату.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Komentarze


bottom of page