top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ЦГЗК завершив капремонт дільниці класифікації дробильної фабрики

На капремонт корпусу класифікації «Метінвест» спрямував 2,4 млн грн


Центральний гірничо-збагачувальний комбінат (ЦГЗК) групи «Метінвест» завершив капітальний ремонт корпусу класифікації дробильної фабрики. На реалізацію проєкту компанія спрямувала 2,4 млн грн. Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media.


«На Центральному ГЗК Метінвесту продовжують системні ремонти обладнання для забезпечення безперебійного виробництва та уникнення простоїв. В межах інвестпрограми на підприємстві провели капітальний ремонт корпусу класифікації дробильної фабрики», – йдеться у повідомленні.

Обладнання корпусу класифікації –  перевантажувальний вузол для транспортуванні хвостів сухої магнітної сепарації. Серед устаткування – грохот та класифікатор, що відмивають бруд від хвостів. В результаті процесу спеціалісти отримують чистий щебінь, який використовується  в будівництві автодоріг та залізничних колій.


Капітальний ремонт дільниці класифікації фахівці проводили впродовж чотирьох місяців. Серед ключових робіт – посилення несучих конструкцій колон та балок, заміна металоконструкцій майданчиків обслуговування обладнання (грохота, конвеєрів), а також металоконструкцій огородження, зумпфа. Також металоконструкції отримали антикорозійний захист. Для поліпшення умов праці відновили бетонну підлогу та облаштували додаткові дренажні лотки.


«Проведені роботи значно підвищили рівень безпеки для співробітників, мінімізувавши ризик травматизму, та забезпечили стабільність роботи обладнання класифікації», – підкреслив начальник дробильної фабрики ЦГЗК Олександр Івашура.

Нагадаємо, гірничо-збагачувальні комбінати групи «Метінвест» у 2023 році сумарно освоїли 2,3 млрд грн інвестицій для підтримки виробничих потужностей.


На ЦГЗК торік завершили важливий проєкт з енергоефективності. На об’єктах цехів шламового господарства та технічного енергозабезпечення замінили насосне обладнання, аби знизити витрати на електроенергію. Також була розпочата реалізація проєкту з будівництва комплексу очисного обладнання для забезпечення об’єктів комбінату питною водою. Окрім того, навіть в умовах війни на комбінаті продовжують програму покращення робочого побуту.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page