top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

У США повільно зростають ціни на г/к рулон

На поточному тижні ціна HRC становить $870-900 за коротку тонну У США ціни на гарячекатаний рулон (HRC) на поточному тижні зросли до $870-900 за коротку тонну у порівнянні з минулим тижнем, коли діапазон становив $850-900/т. Ціни на холоднокатаний рулон залишаються стабільними в діапазоні $1050-1100 за коротку тонну, повідомляє Kallanish.

За словами одного із джерел, у меткомбінатів є запаси рулонів на січень наступного року, а покупці почуваються відносно комфортно, тож ціна на січневий прокат на рівні $950 є конкурентоздатною на ринку.

Дистриб’ютори висловлюють думку, що якщо меткомбінати продовжать керувати цінами й утримуватимуть виробництво на низькому рівні, вони зможуть забезпечити високі котирування.

На еквівалентному тижні 2022 року ціни на HRC коливалися в межах $665-690/т, а на CRC – в межах $945-960/т.

Минулого тижня, пише Argus Media, американські виробники сталі Nucor та US Steel підвищили свої мінімальні ціни на г/к прокат до $950 за коротку тонну після того, як їх конкурент Cleveland-Cliffs підняв їх до $1000/т.

Покупці скептично поставилися до кроку Cliffs, та загалом більше підтримували нижчі рівні пропозицій Nucor і US Steel. Проте деякі джерела поставили під сумнів рішення двох сталеливарних компаній не зрівнятися з ціною із Cleveland-Cliffs.

Ціни перепродажу продукції зростають, хоча і не такими темпами, як оголошені меткомбінатами. Багато сервісних центрів повідомляють, що матеріал надходить зараз або з’явиться у найближчі тижні, що є результатом великих закупівель, зроблених 1-2 місяці тому, і здешевлення контрактного тоннажу.

За останні кілька тижнів було укладено більше контрактів, що дозволило деяким сервісним центрам почати оцінювати їх обсяги на січень. Більшість вважає, що вони завершать поточні контракти протягом наступних кількох тижнів.

На американському ринку також знизився час виконання замовлень – з 8,7 до 7,6 тижня. Нагадаємо, що італійські дистриб’ютори сталі борються за підвищення цін на HRC.

Враховуючи європейські торговельні заходи щодо імпортної продукції, обсяги продажів гарячекатаних рулонів місцевого виробництва зростуть у найближчі місяці, заявили в Assofermet.


0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page