top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

У порти Дунаю в 2022 році інвестували $15 млн – АМПУ

Зараз першочерговим завданням є нарощування обсягів перевалки вантажів

У 2022 році у дунайські порти було інвестовано $15 млн, і це вже дало певні результати. Про це під час відвідин портів Ізмаїл і Рені повідомив Юрій Литвин, голова ДП ««Адміністрація морських портів України» (АМПУ), ідеться в повідомленні держпідприємства.

«Першочергове завдання, яке стоїть перед АМПУ, – це продовження збільшення обсягів переробки вантажів шляхом введення в дію нових причалів, освоєння додаткових вантажопотоків, та оптимізація роботи. Це неможливо без тісної та ефективної взаємодії в межах державно-приватного партнерства», – зауважив Литвин.

Керівник АМПУ нагадав, що морський порт Ізмаїл станом на 9 травня 2023-го виконав річний план з вантажопереробки та досягнув рекордних за всю історію існування темпів виконання річних показників, переваливши 6,2 млн т вантажів.

Представники підприємств – портових операторів порушили ряд проблемних питань, зокрема, збільшення кількості якірних місць на Дунаї та необхідність поліпшення дорожньої інфраструктури на під’їзді до портів.

Нагадаємо, що обсяги перевалки вантажів українськими портами Дунаю до кінця 2023 року можуть зрости щонайменше до 20 млн т порівняно з 16 млн т у попередньому році. Це на 25% більше в порівнянні з 2022-м та втричі більше довоєнного рівня. Такі очікування оприлюднив віцепрем’єр – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков. Для подальшого розвитку необхідні модернізація та оновлення інфраструктури портів, залучення інвестицій для будівництва нових терміналів та днопоглиблення.

Україна та ЄБРР обговорюють спільні проєкти розвитку Дунайських портів. Міжнародна інжинірингова консалтингова компанія Royal HaskoningDHV в межах спільного пілотного проєкту розробила перелік заходів зі збільшення їхньої пропускної здатності.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page