top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

У металургії головною проблемою залишається логістика – СЕО «Каметсталі»

На сьогодні меткомбінат працює на одній домні з трьох

Блокада морських портів призвела до проблем з експортом стратегічно важливої ​​для України продукції – залізорудної сировини та металу. ГМК опинився у складних умовах, коли виробляти продукцію просто немає сенсу, адже її практично неможливо доставити споживачам. Отже, логістика залишається головною проблемою металургії.

Про це розповів СЕО меткомбінату «Каметсталь» Дмитро Ліппа, повідомляє корпоративне видання Metinvest Media.

«У металургії головною проблемою залишається логістика. Це призвело до того, що продукція, яку ми виготовляли ще 24 лютого, незважаючи на ситуацію в країні, накопичується. Її обсяги з великими труднощами перевозяться через кордони споживачам. І це накопичення вже настільки критичне, що минулого тижня ми були змушені зупинити один з наших ключових агрегатів – доменну піч», – розповів керівник «Каметсталі».

Поточні проблеми призвели до того, що постало питання навіть не про скорочення виробництва, а про повне його припинення.

«На сьогодні ми працюємо на одній домні з трьох. І навіть порушувалося питання про повне зупинення комбінату, але нам вдалося знайти замовлення завдяки нашим торговим представникам. Ми продовжимо працювати у липні, але така доля не в усіх металургів та гірників. Кілька наших комбінатів у Кривому Розі зупинять, тому що немає можливості вивозити та експортувати», – додав Дмитро Ліппа.

Раніше «Каметсталь» була найбільш завантаженим підприємством групи «Метінвест». Станом на кінець березня комбінат працював приблизно на 80% своїх потужностей. Водночас гірничо-збагачувальні комбінати «Метінвесту» в Кривому Розі були завантажені на 35-40% своїх потужностей.

Нагадаємо, що у 2021 році Дніпровський металургійний комбінат (тепер – «Каметсталь») скоротив виробництво загального прокату на 5,1% в порівнянні з 2020 роком – до 2,43 млн т. За рік ДМК скоротив виплавку сталі на 5,2% в порівнянні з 2020 роком – до 2,44 млн т. Випуск чавуну знизився на 3,3% – до 2,3 млн т, агломерату – на 9,1%, до 3,7 млн ​​т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page