top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

У Британії пропонують продовжити антидемпінгові мита на арматуру з Китаю

У попередньому висновку британського регулятора йшлося про їх можливе скасування

Управління з торговельних засобів правового захисту (TRA) Великої Британії пропонує зберегти антидемпінгові мита на рівні від 18,4% до 22,5% на імпорт HFP (будівельної арматури) з Китаю. Про це повідомляє Eurometal.

У попередній рекомендації TRA у липні 2022-го йшлося, що падіння імпорту з Росії, Білорусі та України через вторгнення РФ може спричинити дефіцит цієї продукції та мати негативний вплив на будівельну галузь. Тож було зроблено висновок, що продовження дії заходу не відповідає загальним економічним інтересам Великої Британії.

Після оприлюднення проміжного звіту TRA розглянуло додаткові подання від сторін та нові економічні прогнози. За результатами розгляду управління дійшло висновку, що падіння імпорту з РФ, України та Білорусі компенсувалося імпортом з інших країн (Португалія, Іспанія та Туреччина). Крім того, змінилася економічна ситуація, тож регулятор очікує, що попит з боку британської будівельної галузі зростатиме повільніше. Відповідно, TRA рекомендувало продовжити дію антидемпінгових заходів на імпорт HFP.

Зацікавлені сторони мають подати коментарі до 14 жовтня 2022 року. Після цього TRA підготує остаточну рекомендацію, яку буде надіслано міністерству міжнародної торгівлі для ухвалення рішення.

Антидемпінгові імпортні мита на будівельну арматуру Єврокомісія запровадила у липні 2016 року. Нещодавня перевірка їхнього статусу, яку провела TRA, є перехідною. Її розпочали у квітні 2021-го після виходу Великої Британії із ЄС. Водночас у ЄС антидемпінгове мито стосовно HFP не переглядали і не продовжували після закінчення строку його дії.

Індія планує запровадити антидемпінгове мито на китайські сталеві труби на п’ять років, щоб захистити місцевих гравців від дешевого імпорту з КНР. Рекомендовані ставки мита варіюються в діапазоні від $114/т до $3801/т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page