top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

У березні світовий ринок міді відчував дефіцит у 25 тис. т

При цьому в лютому на ринку спостерігався профіцит у 95 тис. т

Світовий ринок рафінованої міді за підсумками березня 2022 показав дефіцит у розмірі 25 тис. т. Про це йдеться у щомісячному. Про це йдеться в щомісячному дослідженні Міжнародної дослідницької групи з міді (ICSG).

При цьому, як повідомляє ICSG, у лютому до початку вторгнення РФ на територію України та запровадження санкцій проти агресора на ринку спостерігався профіцит міді в 95 тис. т.

У 2021 році світовий ринок міді показав дефіцит у розмірі 439 тис. т у порівнянні з дефіцитом 415 тис. т у 2020 році.

Зазначимо, найближчими роками прогнозується зростання попиту на мідь в кілька разів через збільшення виробництва електромобілів. Щоб уникнути збільшення дефіциту міді, планується в найближчі 5-7 років запровадити додаткові потужності з її виробництва.

За підсумками 2021 року світове виробництво рафінованої міді становило 24,5 млн т, а реальне споживання – 25,3 млн т. Дефіцит становив 475 тис. т, що практично відповідає рівню 2020 року.

Скорочення російського експорту цього металу спричинило деяку напруженість на дефіцитному ринку. Обсяг російського виробництва міді 2021 року становив 875 тис. т, або 4% від світового.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comentarios


bottom of page