top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Уряд відхилив рішення про впровадження додаткового збору на імпорт

Незважаючи на те, що текст законопроєкту пройшов погодження міністерства, на реєстрацію в парламенті він не піде

Кабінет Міністрів України та Офіс Президента відмовилися від рішення про впровадження 10%-го збору для придбання всіх імпортних товарів та послуг. Про це повідомив у Telegram-каналі заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, народний депутат від фракції «Голос» Ярослав Железняк.

Незважаючи на те, що текст законопроєкту пройшов погодження міністерства, на реєстрацію в парламенті він не піде.

Уряд прийняв рішення відмовитися від впровадження відповідного закону через значний публічний тиск та супротив бізнесу.

«Саме для цього я першим і викрив плани влади впровадити цю ідею і сказав, що треба зробити, щоб цього не сталось. Дякую асоціаціям, які швидко відреагували та надали свою контраргументацію», – резюмував нардеп.

Нагадаємо, про наміри Кабміну розробити законопроєкт про впровадження 10%-го збору для придбання всіх імпортних товарів та послуг стало відомо 3 серпня 2022 року.

Після цього український бізнес наполіг на проведенні детальних консультацій з підприємствами, що здійснюють зовнішньоторговельні операції. На думку бізнесу, додаткові мита та фактичне подорожчання імпорту критичних товарів неминуче ляжуть на плечі кінцевого споживача, що ще більше прискорить інфляцію.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Commenti


bottom of page