top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Уряд виніс на розгляд у Верховну Раду законопроект про інноваційні парки

Однією з ключових причин недостатньої привабливості нашої продукції на світовому ринку є її низька інноваційність

Кабінет Міністрів виніс на розгляд Верховної Ради законопроект про інноваційні парки. Про це повідомив Данило Гетманцев, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики в своєму Telegram-каналі.

Однією з ключових причин недостатньої конкурентоспроможності нашої продукції на світовому ринку є її низька інноваційність.

За підсумками 2020 року кількість інноваційно активних підприємств скоротилась порівняно з 2016 роком у 3,6 рази – до 2,28 тис. одиниць. Окрім того, частка інноваційно-активних у загальній кількості підприємств за цей період зменшилась з 28,1% до 8,5%.

У 2020 році обсяг реалізованої інноваційної продукції у загальному обсязі становив лише 1,1%. Витрати усіх підприємств України на інноваційну діяльність склали лише $865 млн, що є дуже низьким показником.

«Завдання розвитку інноваційної діяльності є вкрай важливим та актуальним. У Плані відновлення України чимало уваги присвячено її розвитку як держави високих технологій. Тому розраховуємо, що інноваційні парки стануть тими точками зростання і дослідницькою інфраструктурою, звідки високотехнологічні рішення поширюватимуться у масове виробництво», – повідомляє Данило Гетьманцев.

На початку липня Національна рада з відновлення опублікувала «План відновлення України», згідно з яким до 2032 року потрібно залучити понад $750 млрд інвестицій. Кошти буде залучено не лише за рахунок донорів, а й у вигляді приватних інвестицій.

Основними віхами інвестицій, крім макрофінансової стабільності, є вкладення у розвиток логістики, а також підготовку до зимового сезону. На відновлення та розвиток української металургії розраховують виділити близько $6 млрд.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page