top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Укрзалізниця» обмежила вантажні перевезення до Молдови

Заборона поширюється на всі вантажі та діє до скасування

АТ «Укрзалізниця» з 3 грудня 2022 року запровадила конвенцію (обмеження) на транспортування вагонів групи ЦТЛ-СНД до Молдови. Про це повідомляє Rail.insider із посиланням на інформацію залізничного оператора.

Як ідеться у повідомленні УЗ, заборонено приймання до перевезення вагонів групи ЦТЛ-СНД та ЦТЛ-СНД-СУД призначенням ЧФМ (ДП «Залізниця Молдови». – Ред.) та транзитом через неї.

Конвенція також стосується транзиту до Румунії через станції Могилів-Подільский, Кучурган, Рені, Слобідка та Сокиряни. Вона поширюється на всі вантажі та всіх одержувачів і діятиме до скасування.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» за підсумками жовтня 2022 року скоротила перевезення металопродукції на 9,2% у порівнянні з вереснем поточного року – до 628,4 тис. т. У порівнянні з жовтнем 2021 року перевезення скоротилися на 62,3%. Зокрема, експортні перевезення чорних металів у жовтні скоротилися на 13,4% м./м. – до 330,6 тис. т. Їх частка в загальному обсязі перевезень металів за видом сполучення становить 53%.

УЗ в 2023-2024 роках планує запустити 6 нових прикордонних переходів на заході України, щоб створити додаткові можливості для експорту українських вантажів до країн Європи. Наразі залізничний оператор експлуатує 13 вантажних переходів на кордонах з Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Молдовою.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page