top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Укрзалізниця» запровадила тимчасове обмеження перевезень руди до Чехії

Конвенція спрямована на обмеження відвантажень ЗРС на залізничну станцію Тршинець, де розташований Тршинецький металургійний завод АТ «Укрзалізниця» запровадила тимчасове обмеження на перевезення залізної та марганцевої руди до Чехії. Про це повідомив Rail.Insider з посиланням на інформацію УЗ.

Конвенція передбачає заборону перевезень ЗРС через прикордонний перехід Чоп у напрямку залізничної станції Тршинець у Чехії. Зокрема, у місті Тршинець розташовано великий металургійний завод Třinecké železárny. Обмеження починають діяти з 23 червня 2022 року до скасування.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» з 19 червня 2022 року запровадила конвенцію на вантажні перевезення через прикордонний перехід Ізов – Грубешів (Польща) для залізної та марганцевої руди. Обмеження будуть поширюватися на залізничні станції Кривий Ріг та Кривий Ріг-Головний для відправника ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Раніше УЗ ввела тимчасові обмеження на перевезення деяких вантажів до Румунії та Угорщини. У бік Угорщини запроваджують два обмеження, а Румунії – три. Термін дії документів для першого спрямування – до перегляду, а для другого – до 28 червня. Зазначимо, станом на 16 червня черги вантажних вагонів у напрямі західних прикордонних переходів перевищили 42 тис. одиниць. За пів червня загальне накопичення рухомого складу зросло на 5 тис. одиниць.


1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page