top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Укрзалізниця» відкрила дві ділянки на кордоні з Румунією

Їх відкриття дасть змогу відправляти додаткові 3,5 млн т вантажів на рік

«Укрзалізниця» відкрила одразу дві ділянки на кордоні з Румунією. Серед них: Рахів – Берлебаш – держкордон та Тересва – держкордон. Це 19,3 км та 1,1 км нової колії, які збудували за два місяці.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив глава «Укрзалізниці» Олександр Камишин.

«Ці дві ділянки в майбутньому стануть третім та четвертим стиками на кордоні з Румунією нашому найбільш завантаженому напрямку. Їх відкриття дозволить відправляти на ньому додаткові 6 пар вантажних поїздів щодня. Це додаткові 3,5 млн т вантажів на рік», – написав Олександр Камишин.

Ці дві дільниці відкривають перспективу й для нових пасажирських напрямків – міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

«Але це стане можливим одразу після того, як наші румунські колеги відремонтують свою частину ділянки. До того часу цією ділянкою буде ходити приміський дизель-поїзд №6441/6442 Коломия – Рахів – Коломия, маршрут якого вже продовжено до станції Ділове, що на кордоні з Румунією», – додав керівник «Укрзалізниці».

Нагадаємо, що «Укрзалізниця» планує відновити залізничне сполучення ще на трьох прикордонних переходах з Євросоюзом для збільшення пропускної здатності залізниці в бік Європи. Так, планується відновлення сполучення з Польщею на двох переходах – Гребінне – Рава-Руська та Стражава – Корсценко, а також з Румунією на переході Ділове – Валя-Вишеулуй. Загалом запуск цих переходів направлений на розширення пропускної здатності залізниці в бік Євросоюзу.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page