top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Українські брухтозаготівельники готуються до перероблення військової техніки

Асоціація вторинних металів почала вивчати світові технології перероблення такого металобрухту

Українська асоціація вторинних металів “УАВтормет” заявила про вивчення світового досвіду для перероблення військової техніки на металобрухт. Про це йдеться у повідомленні асоціації на сторінці у Facebook.

«Світовий досвід перероблення військової техніки: ми вже вивчаємо технології перероблення, які будуть представлені членам та партнерам нашої асоціації», – зазначає «УАВтормет».

Крім того, у своєму повідомленні асоціація посилається на відео німецької компанії, яка спеціалізується на розбиранні військової техніки на металобрухт.

Раніше Валентин Макаренко, голова правління «Інтерпайп Втормет», у своєму інтерв’ю телеканалу ICTV під гаслом «Російські танки на металобрухт! Чи можна заробити на ворожій техніці? Чи можна здати на металобрухт ворожий танк?» заявив, що в Україні був дефіцит металобрухту, але зараз брухту побільшає.

«Ми з ним упораємося, ми його переробимо! Це потрібний нам продукт», – наголосив Валентин Макаренко.

Також він уточнив, що якщо у дворі перебуває справна придатна техніка у вигляді танка, БТР чи іншої техніки – це військовий трофей. Якщо вона непридатна до використання – це металобрухт. І фізособа може такий танк та іншу вживану техніку здати як металобрухт і отримати гроші.

За даними Генштабу ЗСУ, станом на 15 березня втрати ворога становлять 404 танки, 1279 бойових броньованих машин, 150 артилерійських машин, 81 літак, 95 вертольотів, 640 автомобілів, 3 кораблі та ін.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Commentaires


bottom of page