Асоціація вторинних металів почала вивчати світові технології перероблення такого металобрухту
Українська асоціація вторинних металів “УАВтормет” заявила про вивчення світового досвіду для перероблення військової техніки на металобрухт. Про це йдеться у повідомленні асоціації на сторінці у Facebook.
«Світовий досвід перероблення військової техніки: ми вже вивчаємо технології перероблення, які будуть представлені членам та партнерам нашої асоціації», – зазначає «УАВтормет».
Крім того, у своєму повідомленні асоціація посилається на відео німецької компанії, яка спеціалізується на розбиранні військової техніки на металобрухт.
Раніше Валентин Макаренко, голова правління «Інтерпайп Втормет», у своєму інтерв’ю телеканалу ICTV під гаслом «Російські танки на металобрухт! Чи можна заробити на ворожій техніці? Чи можна здати на металобрухт ворожий танк?» заявив, що в Україні був дефіцит металобрухту, але зараз брухту побільшає.
«Ми з ним упораємося, ми його переробимо! Це потрібний нам продукт», – наголосив Валентин Макаренко.
Також він уточнив, що якщо у дворі перебуває справна придатна техніка у вигляді танка, БТР чи іншої техніки – це військовий трофей. Якщо вона непридатна до використання – це металобрухт. І фізособа може такий танк та іншу вживану техніку здати як металобрухт і отримати гроші.
За даними Генштабу ЗСУ, станом на 15 березня втрати ворога становлять 404 танки, 1279 бойових броньованих машин, 150 артилерійських машин, 81 літак, 95 вертольотів, 640 автомобілів, 3 кораблі та ін.