top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Туреччина у вересні 2022 року скоротила виробництво сталі на 19% р./р.

У січні-вересні виробництво сталі в країні впало на 9,3% у річному обчисленні

За даними Турецької асоціації виробників сталі (TCUD), у вересні 2022 року виробництво сталі у країні скоротилося на 19% р./р. – до 2,7 млн т. У січні-вересні воно впало на на 9,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 27, 3 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis.

Споживання прокату в країні за 9 місяців 2022-го знизилося на 5,2% р./р. – до 24,1 млн т, у вересні воно впало на 3,2%, до 2,1 млн т, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Експорт сталі у вересні скоротився на 31,2% – до 1,4 млн т у порівнянні з відповідним періодом 2021 року. За 9 місяців 2022 року він впав на 15% р./р. – до 12,5 млн т. Імпорт у січні-вересні скоротився на 5% у річному обчисленні – до 11,3 млн т.

За 9 місяців співвідношення експорту до імпорту Туреччини становило 94,5% у порівнянні зі 110% у аналогічний період 2021 року.

Як зауважили у TCUD, частка електроенергії та природного газу у витратах галузі збільшилася з 8% до 30%. Це призвело до значного зниження конкурентоспроможності турецької сталеливарної промисловості на внутрішньому і зовнішньому ринках та скорочення виробництва, що позначилося на експортних показниках.

Рівень використання сталеливарних потужностей у Туреччині, за даними TCUD, знизився до 60%. Скорочення виробництва може спостерігатися й у четвертому кварталі 2022 року. Як вважають в асоціації, потрібні багатопланові кроки, аби припинити негативні тенденції у металургійному секторі країни.

TCUD очікує скорочення випуску сталі в Туреччині у 2022 році на 10%, а заводи країни розглядають можливість зупинення виробництва через високі витрати на енергію.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page