top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Туреччина в січні-квітні знизила імпорт руди з України на 24%

У квітні експорт української руди до Туреччини зупинився через війну

Металургійні підприємства Туреччини у січні-квітні 2022 року знизили імпорт залізної руди з України на 23,9% в порівнянні з аналогічним періодом 2021 року – до 235,3 тис. т.

Про це повідомив Steel Orbis із посиланням на дані Турецького статистичного інституту.

У квітні експорт української руди до Туреччини зупинився через вторгнення РФ на територію України та блокаду портів російськими військами. При цьому у березні турецькі підприємства отримали 79,2 тис. т руди, яка була відвантажена до блокади портів.

Загалом турецькі металурги за січень-квітень наростили імпорт залізної руди на 7,3% в порівнянні із січнем-квітнем 2021 року – до 3,75 млн т.

Основним постачальником руди до Туреччини є Бразилія. Турецькі металурги у січні-квітні скоротили імпорт такої руди на 2% у порівнянні з 2021 роком – до 1,62 млн т.

Бразилія займає 43% у загальному обсязі імпорту руди в Туреччину. На другому місці Південна Африка – 21%.

За підсумками 2021 року Туреччина збільшила імпорт руди з України майже вдвічі в порівнянні з 2020 роком – до 1,18 млн т. Частка України в загальному обсязі імпорту становить 11%.

Туреччина – сьомий за обсягами виробник сталі у світі. За підсумками 2021 року турецькі метпідприємства збільшили виробництво стали на 12,7% порівняно з 2020 роком – до 40 млн. т. Це рекордний результат.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page