top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Туреччина в серпні 2022 року скоротила виробництво сталі на 21% р./р.

За січень-серпень 2022-го виробництво сталі турецькими металургами зменшилося на 8,8% в річному обчисленні

Турецькі металургійні компанії за підсумками серпня 2022 року скоротили виробництво сталі на 21% у порівнянні із серпнем 2021-го – до 2,8 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis з посиланням на дані Турецької асоціації виробників сталі (TCUD).

У січні-серпні 2022 року Туреччина виробила 24,4 млн т сталі, що на 8,8% менше, ніж в аналогічному періоді 2021-го. Споживання готової сталі в країні за серпень скоротилося на 12,1% р./р. – до 2,3 млн т, а за 8 місяців – на 5,4% р./р., до 21,9 млн т.

Експорт сталі з Туреччини в серпні 2022 року скоротився на 25% в порівнянні із серпнем 2021-го – до 1,4 млн т, а за перші 8 місяців – на 12,4% р./р., до 11,1 млн т. Імпорт сталі в країну в серпні становив 1,1 млн т, що на 7,1% менше, ніж у серпні 2021 року. За січень-серпень 2022 року поставки сталі до Туреччини скоротилися на 5,6% р./р., до 10,2 млн т.

«Середньомісячне зниження виробництва на 18,3% та експорту на 14,3% за останні три місяці ще не відображає негативні наслідки 50%-го підвищення цін на енергоресурси повною мірою. Останній квартал 2022 року буде важким для турецьких металургів, хоча очікувалося, що тимчасовий дефіцит пропозиції на ринку Євросоюзу через зупинення місцевих заводів буде компенсований турецькою продукцією. Ця можливість зникла після зростання тарифів на електроенергію та газ у Туреччині. Також Європа намагається обмежити експорт металобрухту, чим порушить виробничу діяльність наших комбінатів», – коментує TCUD.

Нагадаємо, у середині серпня меткомбінати Туреччини повідомили про можливі зупинення виробництва через низький попит і високі витрати на енергоресурси. Виробники сталі не можуть забезпечити підвищення цін на продукцію ні на внутрішньому, ні на експортних ринках, через що випуск сталевої продукції стає нерентабельним.

Від вересня у Туреччині підвищили ціни на електроенергію та газ для промисловості на 50%, що ще більше погіршує ситуацію для місцевих металургів.

Туреччина посідає сьоме місце у світі за обсягами виробництва сталі. За підсумками 2021 року турецькі метпідприємства збільшили виробництво сталі на 12,7% в порівнянні з 2020 роком – до 40 млн т. Цей показник є рекордним.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

コメント


bottom of page