top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

США визначили попередню демпінгову маржу для OCTG-труб «Інтерпайпа»

З 3 серпня діє попереднє антидемпінгове мито на продукцію компанії

Міністерство торгівлі США (DOC) оприлюднило попередні результати адміністративного розгляду антидемпінгового мита на OCTG-труби з України. Про це повідомляє SteelOrbis.

DOC попередньо встановило, що продажі нафтопромислових OCTG-труб української компанії «Інтерпайп» у період з 1 липня 2021-го по 30 червня 2022-го здійснювалися за ціною нижче звичайної. Зацікавленим сторонам пропонують прокоментувати ці попередні результати.

Відомство вирахувало середньозважену демпінгову маржу для компанії у 4,89%. З 3 серпня запроваджено попереднє антидемпінгове мито на продукцію «Інтерпайп».Остаточні результати перевірки мають бути оприлюднені протягом 120 днів після попередніх висновків.

Нагадаємо, що у липні поточного року Комісія з міжнародної торгівлі США ухвалила остаточне рішення про продовження чинних антидемпінгових і компенсаційних мит на імпорт катанки з вуглецевої та легованої сталі з 10 країн, зокрема, України. У березні міністерство торгівлі Сполучених Штатів на основі прискореного розслідування демпінгову маржу для України на рівні 44,03%.

У червні 2023 року США ще на рік продовжили тимчасове призупинення мит відповідно секції 232 на українську сталь. Окрім цього, розширення дії указу Байдена торкнеться скасування мит на продукцію із Євросоюзу, виготовлену зі сталі українського походження. Для безмитного обігу потрібен сертифікат, що підтверджує українське походження сталевих виробів, що перероблялися у країні, що є членом ЄС.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comentarios


bottom of page