top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Суха Балка» розпочала видобуток нового блоку з запасами 278 тис. т

Нова виробнича потужність розрахована на видобуток протягом 7 місяців

Рудник «Суха Балка», який входить до складу групи DCH, розпочав видобуток на новій виробничій потужності з запасами 277,5 тис. т рудної сировини. Про це йдеться у корпоративній газеті DCH Steel.

Блок 116-122 на горизонті -1420 м розташований на шахті «Ювілейна». Підготовчі роботи до запуску нових потужностей зайняли пів року. Видобуток розрахований на 7 місяців.

«Новий блок 116-122 з покладу «Гніздо» п’ятого підповерху на горизонті -1420 м був зданий в експлуатацію 5 липня 2023 року. Нарізні роботи проводили працівники дільниці №19. Блок готували до розробки, підлаштовуючись до складних умов воєнного часу», – йдеться у повідомленні.

Якість рудної сировини у цій виробничій потужності висока, середній вміст заліза в масиві становить 56,83%. Як зазначає головний інженер шахти Микола Пунтус, багата руда видобуватиметься протягом чотирьох місяців, потім відсоток заліза буде меншим.

«Попри особливості видобутку покладу, що містить нестійку породу, яка потребує додаткового кріплення, нову виробничу одиницю здали в зазначений планом термін», – резюмує підприємство.

Наприкінці травня 2023 року «Суха Балка» ввела в експлуатацію нову виробничу потужність з запасами понад 71 тис. т рудної сировини. Блок 37-45 розташований на горизонті -1340 м у покладі «Головний» шахти «Ювілейна». Вміст заліза у рудному масиві складає 59,62%. Нова виробнича потужність буде розроблятися протягом літніх місяців.

Окрім того, у квітні на руднику підготували до експлуатації нові виробничі потужності із запасами 43 тис. т рудної маси. Вміст заліза в масиві складає 58,47%, а освоєння покладу займе 3 місяці. Ще один новий блок 26-30 у тому ж покладі («Гніздо») теж підготовлений до освоєння. Його запаси складають 31,5 тис. т із вмістом заліза 56,42%.

За підсумками 2022 року «Суха Балка ввела в експлуатацію близько 10 нових блоків загальною потужністю 800 тис. т рудної сировини.

Рудник «Суха Балка» спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом і має потужність близько 3,1 млн т на рік, до його складу входять шахти «Ювілейна» та ім. Фрунзе.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page