top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Суха Балка» поновила прохідницькі роботи на горизонті 1500 м шахти «Ювілейна»

Роботи на горизонті були призупинені через російське вторгнення та нестачу кваліфікованих працівників

Рудник «Суха Балка», який входить до складу групи DCH, у квітні 2023 року відновив прохідницькі роботи із залученням до технологічного процесу самохідної техніки на горизонті 1500 м шахти «Ювілейна». Про це йдеться в корпоративній газеті компанії.

«У протистоянні з агресором зараз тримають стрій близько 500 гірників підприємства. Нестача кваліфікованих працівників негативно позначилася на організації технологічних процесів видобутку рудної сировини, що призвело до призупинення реалізації окремих виробничих завдань», – ідеться в повідомленні.

За словами головного інженера рудника Ігоря Пільтека, щоб відновити роботи у головному квершлагу шахти «Ювілейна», знадобилось чимало зусиль.

Для проходки виробок горизонту 1500 м гірники використовуватимуть сучасну гірничу техніку – навантажувально-доставкову машину та бурову установку.

«Застосування самохідної техніки на цьому виробничому майданчику дозволить скоротити витрати на підготовку та введення в дію виробничих одиниць на горизонті. Наразі триває робота з налагодження комунікацій», – зазначає пресслужба.

Окрім того, у квітні поточного року на руднику підготували до експлуатації нові виробничі потужності із запасами 43 тис. т рудної маси. Вміст заліза в масиві складає 58,47%, а освоєння покладу займе 3 місяці.

«Блок невеликий, відсоток заліза – високий, поклад сліпий. Тому сировина залишиться із заявленими параметрами якості», – прокоментував Ігор Пільтек.

Ще один новий блок 26-30 у тому ж покладі («Гніздо») теж підготовлений до освоєння. Його запаси складають 31,5 тис. т із вмістом заліза 56,42%.

На початку квітня 2023 року «Суха Балка» придбала дві навантажувально-доставкові машини та два навантажувачі марки DERUI. Устаткування планують залучити у технологічному процесі на нових виробничих потужностях рудника.

За підсумками 2022 року «Суха Балка ввела в експлуатацію близько 10 нових блоків загальною потужністю 800 тис. т рудної сировини.

На початку лютого 2023 року рудник почав експлуатувати нові виробничі потужності на шахті «Ювілейна». Блок 28-30+10 розташований на горизонті 1420 м. Це поклад «Гніздо 1-2» лежачої пачки першого підповерху горизонту із запасом сировини 125,6 тис. т. Вміст заліза становить 60,6%. В березні рудник почав експлуатувати ще один блок, потужність якого сягає 130 тис. т.

Рудник «Суха Балка» спеціалізується на видобутку залізної руди підземним способом і має потужність близько 3,1 млн т на рік, до його складу входять шахти «Ювілейна» та ім. Фрунзе.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page