top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Сенатори просять Байдена скасувати 25%-ве мито на імпорт сталі з України

Політики США відзначають ключову роль металургії для повоєнного відновлення

Сенатор-демократ від штату Каліфорнія Дайен Файнстайн та сенатор-республіканець від штату Пенсільванія Пет Тумі звернулися до президента США Джо Байдена з проханням скасувати 25%-ве мито на імпорт української сталі. Про це йдеться у листі, оприлюдненому на офіційному сайті Дайен Файнстайн.

Сенатори зазначають, що металургійна промисловість буде ключовою для повоєнного відновлення України.

«Сполучені Штати мають зробити все можливе, щоб український народ міг ефективно відновитись після війни. Скасування американських мит на сталь з України – це невеликий, але значущий спосіб продемонструвати підтримку та забезпечити стабільність й покращити довгострокові економічні перспективи країни», – заявляють сенатори.

Зазначимо, що мита у розмірі 25% на імпорт усіх видів сталевої продукції США запровадили у березні 2018 року в рамках розслідування щодо загрози національній безпеці (секція 232).

У листопаді відбулося 10-те засідання Українсько-американської торговельно-інвестиційної ради. За його підсумками, міністр економіки Юлія Свиріденко заявила, що вважає можливим скасування митних тарифів на ввезення української сталі в США. Основою для таких припущень тоді послужила домовленість Європейського Союзу та США щодо виключення європейської сталевої продукції та алюмінію з-під дії 25%-го мита відповідно до секції 232.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Yorumlar


bottom of page