top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Світові ціни на металобрухт за минулий тиждень знизилися на $25

За тиждень 25 квітня – 2 травня ціни на брухт у Туреччині опустилися до $545-550/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 25 квітня – 2 травня знизилися на $25 у порівнянні з попереднім тижнем – до $545-550/т. Таким чином, котирування брухту знижуються вже п’ятий тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Ціни на брухт у Туреччині продовжують падати, оскільки заводи досі стримують закупівлі, сподіваючись на нижчу вартість сировини. Надлишок пропозиції разом із низьким попитом змушує переробників знижувати робочі рівні.

Заводи намагаються зосередитися на продажу готової сталі, але угоди не здійснюються через відсутність як внутрішнього, і експортного попиту напередодні свят. Крім того, заготівля з Росії досі значно дешевша, ніж пропозиції інших країн, що чинить тиск на ціновий настрій на ринку брухту.

Незважаючи на спекуляції турецьких покупців, їм ще потрібно закупити великі партії для відвантаження у травні та повне відвантаження на червень.

Деякі учасники ринку очікують, що заготовка з РФ і далі надходитиме до Туреччини, а якщо попит на готову сталь не зросте після Курбан-байраму, то ціни на брухт можуть впасти й нижче $500/т. Крім того, після задоволення внутрішнього ринку США в травні, брухт зі Штатів піде за нижчими цінами на експорт.

Наразі турецькі заводи спекулюють інформацією на ринку для створення знижувального тиску за рахунок використання російської заготівлі, яку можуть купити тільки вони.

Ціни на брухт на ринку Туреччини за тиждень 18-25 квітня впали на $60 у порівнянні з попереднім тижнем – до $570-575/т. Заводи продовжували чинити тиск на постачальників з метою подальшого зниження цін для травневих закупівель.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page