top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Світові ціни на брухт зросли на $50 вперше за 13 тижнів

За тиждень 27 червня – 4 липня котирування брухту на турецькому ринку підскочили до $370-380/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 27 червня – 4 липня збільшилися на $50 у порівнянні з попереднім тижнем – до $370-380/т. Таким чином, котирування брухту зросли вперше за 13 тижнів, коли ціни падали з рівня $655/т.

Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Котирування брухту на турецькому ринку зростали майже весь минулий тиждень після тривалого падіння. При цьому основний стрибок цін припав на 29-30 червня, коли котирування підскочили на $20 – до $360/т. На 13-й тиждень падіння цін ринок, нарешті, досягнув свого дна й показав зростання.

Ціни брухту в Туреччині зросли на фоні нових замовлень, оскільки місцеві заводи почали поповнювати запаси сировини через покращення настроїв на ринку готової сталі. Попит на арматуру в Азії стимулював турецькі заводи поповнити запаси брухту та завантажити потужності.

Зараз ринок переживає фазу адаптації, тому ціни можуть різко змінюватися, якщо продаж готової сталі піде вгору. Крім того, сировини для липневих відвантажень залишилося мало, тому продавці оптимістично налаштовані і можуть диктувати свої цінові пропозиції. Своєю чергою заводи активно шукають додаткові вантажі до початку святкування Курбан-Байраму 8 липня, що позитивно впливає на ціни брухту.

Деякі учасники ринку скептично ставляться до такого відскоку цін та його стійкості. Турецькі заводи наростили попит, але напередодні свят це не викликає впевненості у довгостроковій перспективі зростання.

Ціни на брухт у каботажі також різко підскочили. Прийнятний рівень ціни для такої сировини становив близько $350/т.

За тиждень 20-27 червня ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини знизилися на $30 у порівнянні з попереднім тижнем – до $330/т – 20-місячного мінімуму. Таким чином, котирування брухту знижувалися 13-й тиждень поспіль після різкого зростання до $655/т.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page