top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Світові ціни на брухт за тиждень 12-19 вересня 2022 року не змінилися – $350-355/т

Котирування брухту були стабільними на фоні відсутності активності покупців

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 12-19 вересня 2022 року залишилися незмінними в порівнянні з попереднім тижнем – на рівні $350-355/т. Про це свідчить індикатор цін Kallanish. Таким чином, котирування брухту стабілізувалися.

Деякі учасники турецького ринку вважають, що ціни брухту досягли дна, тому що різкі падіння цін уже не спостерігаються. При цьому турецькі метзаводи очікують, що ціни мають впасти ще більше, оскільки попит на готову сталь дуже низький.

Тиждень 12-19 вересня 2022 року на ринку металобрухту Туреччини був спокійним через відсутність імпортної торгівлі. Постачальники опиралися продажам за ціною нижче $350/т, тоді як турецькі металурги не вважають цей рівень цін прийнятним з огляду на тиск цін арматури та високі виробничі витрати.

Місцеві метпідприємства вважають, що ціна брухту має впасти до $300/т, беручи до уваги ринок арматури. Імпортери, своєю чергою, відзначають, що пропозиції металобрухту скорочуються з кожним днем, а зниження цін неможливе через високі витрати на збір та транспортування сировини.

Китайський ринок металобрухту на тижні 12-19 вересня 2022 року почав знижуватися. Причиною стало зниження попиту на сировину у зв’язку з поверненням обмежень через пандемію та операційними збитками металургійних заводів. Станом на 16 вересня ціни на брухт зменшилися на 5 юанів/т у порівнянні з 9 вересня – до 3134 юаня/т ($446/т).

Туреччина у липні 2022 року знизила імпорт металобрухту на 43% р./р. За підсумками січня-липня 2022 року імпорт сировини в Туреччину знизився на 21,5% у річному обчисленні.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page