top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Світові ціни на брухт за минулий тиждень знизилися на $20

Котирування брухту на ринку Туреччини знижуються третій тиждень поспіль, сягнувши $347-350/т

Ціни на брухт марки HMS 1/2 на ринку Туреччини за тиждень 25 липня – 1 серпня знизилися на $20 у порівнянні з попереднім тижнем – до $347-350/т. Таким чином, котирування брухту знижуються третій тиждень поспіль, опустившись за цей час на $68. До того ціни показали зростання вперше за 13 тижнів.

Про це свідчить індикатор цін Kallanish.

Ціни на брухт у Туреччині почали падіння з 26 липня. Вже до 28 липня котирування стабілізувалися на рівні $350/т і трималися на такому рівні до 1 серпня. Вартість сировини продовжувала падати з початку тижня на тлі нових контрактів із постачальниками зі США, які продають брухт дешевше через надлишок.

При цьому кожне падіння цін змушує постачальників дедалі більше опиратися і не йти на поступки покупцям. Крім того, літні відпустки та високі температури ускладнюють збирання брухту в Європі через падіння рівня води, тому низькі ціни відлякують продавців.

Європейці зараз вичікують, коли продавці зі США розпродадуть залишки та дешеві угоди припиняться, щоб натиснути на турецьких покупців та підняти робочі рівні цін. Деякі учасники ринку прогнозують, що переломний момент настане в серпні. На їхню думку, незабаром попит перевищуватиме пропозицію.

З іншого боку, зростання цін на енергоносії в Туреччині змушує місцеві заводи тимчасово зупиняти роботу або скорочувати потужності, що може зупинити продаж брухту. Тиск на ціни також низький попит на сталь і негативні настрої в Китаї.

Ціни на брухт у Туреччині за тиждень 18-25 липня впали на $38 у порівнянні з попереднім тижнем – до $365-370/т. Котирування брухту знижувалися другий тиждень поспіль після відскоку від 13-тижневого падіння з рівня $655/т.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page