top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Румунія відремонтувала ділянку залізниці до кордону з Україною

Румунські залізничники відновили лінію від Валя Вишеулуй (Румунія) до держкордону

Румунська залізнична компанія CFR Infrastructură відновила ділянку залізничних колій від міста Валя Вишеулуй (Румунія) до українського кордону в Карпатах. Про це повідомляє місцеве видання Hotnews.

Це перша ділянка на території Румунії, яка необхідна для відновлення карпатської залізниці. Залізнична лінія допоможе покращити сполучення з Україною, а в майбутньому – запустити поїзди з Івано-Франківська до Ужгорода. На лінії залізничники замінили близько 1,4 тис. шпал та насипали 400 т щебеню.

Українські ділянки Рахів – Берлебаш – держкордон та Тересва – держкордон були відремонтовані ще в серпні поточного року.

У листопаді 2022 року Румунія планує закінчити роботи на ділянці держкордон – Кимпулунг-ла-Тіса – Сігет Мармацієй та почати ремонт на центральній ділянці Сігет Мармацієй – Валя Вишеулуй.

Про дату запуску поїздів на відновленому маршруті наразі не повідомляють. Залізничне сполучення на зазначених ділянках зупинили в середині 2000-х років.

Нагадаємо, Україна наприкінці серпня 2022 року відкрила одразу дві ділянки колії на кордоні з Румунією. Серед них: Рахів – Берлебаш – держкордон та Тересва – держкордон. Це 19,3 км та 1,1 км нової колії, які збудували за два місяці.

Ці дві ділянки відкривають перспективу й для нових пасажирських напрямків – міжрегіонального сполучення між Ужгородом та Івано-Франківськом і Чернівцями, а також міжнародних маршрутів між українськими та румунськими містами, як зі сторони Ужгорода, так і зі сторони Івано-Франківська та Чернівців.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page