top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Рудник "Суха Балка" ввів в експлуатацію новий блок з видобутку залізної руди

Рудник "Суха Балка" (Кривий Ріг Дніпропетровської обл.), що входить до групи DCH Олександра Ярославського, у березні поточного року ввів в експлуатацію новий блок 128-134 з видобутку залізної руди.


Згідно з інформацією в корпоративній газеті DCH Steel, блок введено в експлуатацію 6 березня, перший вибух у ньому відбувся 11 березня, а 15 березня пішла "на-гора" перша рудна сировина.


Як уточнюється, робоча одиниця - з покладів "Головний" - розташована на позначці "мінус" 1420 м. Потужність лави - близько 130 тис. рудної сировини. Вміст заліза - 61%.


Підготовчі роботи з введення нової лави в експлуатацію тривали 4,5 місяця. Відпрацьовувати новий блок планується протягом чотирьох місяців.


Рудник "Суха Балка" - одне з провідних підприємств гірничодобувної галузі в Україні. Видобуває залізну руду підземним способом. До складу рудника входять шахти "Ювілейна" та ім. Фрунзе. Фрунзе. Група DCH у травні 2017 року придбала рудник у групи Evraz.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page