top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Росія знищила понад 200 українських підприємств

Збитки економіки України від російської війни сягнули $600 млрд

Збройні сили Російської Федерації за час військової агресії проти України зруйнували понад 200 підприємств, 12 аеропортів та понад 1 тис. навчальних закладів, а також інші об’єкти інфраструктури. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

За його словами, Україна має пройти кілька етапів для побудови нового європейського майбутнього.

«Перший етап – відновити понад 200 заводів та великих підприємств, 12 аеропортів та понад 1 тис. навчальних закладів, а також майже 300 мостів та шляхопроводів, які були пошкоджені, зруйновані чи захоплені внаслідок бойових дій через війну Росії проти України», – сказав він.

Крім того, під час бойових дій пошкоджено близько 25 тис. км доріг, зруйновано 40 млн кв. м житлового фонду. При цьому збитки не остаточні, їх розміри зростають з кожним днем ​​війни, яку розв’язала Росія.

Як зазначає прем’єр-міністр, збитки економіки України від російської війни сягнули $600 млрд. Денис Шмигаль закликав міжнародних партнерів фінансово підтримати відновлення України через фонд United24, а головне – сприяти конфіскації заморожених російських активів.

Нагадаємо, 5 травня президент України Володимир Зеленський оголосив про запуск глобальної ініціативи United 24. Необхідні обсяги фонду для відновлення України після війни оцінюються у $600 млрд.

Фонд наповнюватиметься за рахунок держав-партнерів, міжнародних фінансових організацій, міжнародних гуманітарних організацій та благодійних фондів, заморожених, конфіскованих активів РФ, внесків великих міжнародних корпорацій, приватних осіб.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page