top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Під обстрілами та без електроенергії. Найбільший меткомбінат України знизив виробництво вп’ятеро

Рівень виробництва на меткомбінаті АрселорМіттал Кривий Ріг у 2022 році впав у п’ять разів.

Про це заявив гендиректор АМКР Мауро Лонгобардо, повідомили у компанії.


У компанії зазначили, що минулого року українська гірничо-металургійна галузь зустрілась з найжорсткішими викликами за всю історію незалежної України. Обсяги виробництва сталеливарної промисловості загалом в країні скоротилися на 70%.


Зокрема на АМКР:

— випуск прокату скоротився на 77% порівняно з попереднім роком — до 1,1 тис. тонн;

— виплавка сталі знизилась на 77% - до 1,2 млн тонн;

— виплавка чавуну — на 71%, до 1,6 млн тонн;

— виробництво коксу скоротилося на 63% - до 1 млн тонн,

— концентрату — на 57%, до 4,5 млн тонн;

— видобуток руди — на 56%, до 11,6 млн тонн.


«У 2022 році нам вдалося зберегти ключове — колектив з 26 тисяч співробітників та наше підприємство в цілому. Ціною великих зусиль ми не дали зіпсувати наше обладнання через непередбачувані ворожі атаки та значні обмеження у постачанні електроенергії», — зазначив Лонгобардо.


Він додав, що попри усі складнощі АМКР продовжував сплачувати податки, платити зарплату усім працівникам, стабільно відвантажувати продукцію замовникам, з нуля створивши нові логістичні маршрути.


«Також не відклали екологічні зобов’язання — у 2022 році розпочали процес виведення з експлуатації двох найстарших коксових батарей №№ 1, 2. Зупинка роботи батарей призведе до зменшення викидів від коксохімічного виробництва на 37%. Ми продовжуємо інвестиції в ключовий для виробництва проєкт — будівництво нового хвостосховища Третя Карта», — сказав він.


На думку гендиректора АМКР, у 2023 році енергопостачання буде ключовим фактором для стабілізації та поступового відновлення виробництва. Компанія планує втримати долю на внутрішньому ринку та підвищити відвантаження готової продукції до країн ЄС.

1 просмотр

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page