top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Під обстрілами та без електроенергії. Найбільший меткомбінат України знизив виробництво вп’ятеро

Рівень виробництва на меткомбінаті АрселорМіттал Кривий Ріг у 2022 році впав у п’ять разів.

Про це заявив гендиректор АМКР Мауро Лонгобардо, повідомили у компанії.


У компанії зазначили, що минулого року українська гірничо-металургійна галузь зустрілась з найжорсткішими викликами за всю історію незалежної України. Обсяги виробництва сталеливарної промисловості загалом в країні скоротилися на 70%.


Зокрема на АМКР:

— випуск прокату скоротився на 77% порівняно з попереднім роком — до 1,1 тис. тонн;

— виплавка сталі знизилась на 77% - до 1,2 млн тонн;

— виплавка чавуну — на 71%, до 1,6 млн тонн;

— виробництво коксу скоротилося на 63% - до 1 млн тонн,

— концентрату — на 57%, до 4,5 млн тонн;

— видобуток руди — на 56%, до 11,6 млн тонн.


«У 2022 році нам вдалося зберегти ключове — колектив з 26 тисяч співробітників та наше підприємство в цілому. Ціною великих зусиль ми не дали зіпсувати наше обладнання через непередбачувані ворожі атаки та значні обмеження у постачанні електроенергії», — зазначив Лонгобардо.


Він додав, що попри усі складнощі АМКР продовжував сплачувати податки, платити зарплату усім працівникам, стабільно відвантажувати продукцію замовникам, з нуля створивши нові логістичні маршрути.


«Також не відклали екологічні зобов’язання — у 2022 році розпочали процес виведення з експлуатації двох найстарших коксових батарей №№ 1, 2. Зупинка роботи батарей призведе до зменшення викидів від коксохімічного виробництва на 37%. Ми продовжуємо інвестиції в ключовий для виробництва проєкт — будівництво нового хвостосховища Третя Карта», — сказав він.


На думку гендиректора АМКР, у 2023 році енергопостачання буде ключовим фактором для стабілізації та поступового відновлення виробництва. Компанія планує втримати долю на внутрішньому ринку та підвищити відвантаження готової продукції до країн ЄС.

3 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page