top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

ПФК планує реконструювати кілька очисних споруд та склад ПММ

Підприємство має намір відновити очисні споруди стічних вод та газу, а також склад паливно-мастильних матеріалів

Побузький феронікелевий комбінат (ПФК) планує реконструювати кілька очисних споруд та склад паливно-мастильних матеріалів (ПММ). Про це свідчать дані Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України.

Згідно з документом, комбінат має намір відновити до проєктного стану очисні споруди стічних вод продуктивністю 4,2 тис. куб. м на добу, а також провести реконструкцію установок очистки газу підприємства.

Запланована діяльність також включає реконструкцію складу пропан-бутану із встановленням обладнання для автономного газопостачання виробничих потужностей, а також складу паливно-мастильних матеріалів для відводу дощових та талих вод.

Терміни реконструкції виробничого комплексу та сума витрат на проєкт не вказані.

В березні ПФК повідомив, що продовжує працювати з 50%-м завантаженням потужностей в умовах російської агресії проти України. Низька завантаженість спричинена логістичними проблемами.

ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» (Кіровоградська область) – єдиний в Україні виробник феронікелю з бідних окислених руд, що містять нікель.

Компанія належить міжнародній групі Solway Investment Group (активи у Гватемалі, Македонії, Аргентині, та Індонезії). Підприємство входить до УкрФА – української асоціації виробників феросплавів.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page