top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Профільний комітет ВР рекомендує скасувати імпортні пільги з 1 липня

Скасування стосуватиметься в тому числі й пільг на ввезення автомобілів

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендує парламенту прийняти за основу і в цілому урядовий законопроєкт №7418 про скасування митних тарифів та ПДВ на імпортні товари, зокрема на автомобілі, з 1 липня. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

Проект документа підтримали 19 членів комітету, а четверо утрималися.

Також законопроект передбачає норму щодо дозволу уряду надати дзеркальні пільги на мита на товари з тих країн, де встановлено нульові тарифи на аналогічні українські товари. Йдеться про взаємне визнання лібералізації умов торгівлі, зокрема в ЄС.

За словами заступника міністра фінансів Юрія Драганчука, уряд розробляє законопроект про спрощене розмитнення автомобілів через «Дію».

Нагадаємо, на початку квітня набув чинності закон зі змінами до Податкового кодексу України №2142-IX (у Раді проходив як №7190) про пільговий імпорт під час війни.

Закон звільняє від ввізного мита та ПДВ імпорт товарів в Україну платниками єдиного податку першої, другої та третьої групи. При цьому Мінфін та вітчизняні виробники критично ставляться до цієї норми. Також законом було скасовано податок на нерухомість та запроваджено спрощену форму розмитнення.

Наприкінці травня Кабмін підтримав законопроект про повернення всіх митних тарифів та ПДВ на імпортні товари, крім автомобілів та палива.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page