top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Попит на «зелену» сталь в Європі досягне 3,68 млн т у 2023 році – дослідження

Обсяг пропозиції на європейському ринку у поточному році зросте до 1,51 млн т

Очікується, що попит на «зелену» сталь в Європі досягне 3,68 млн т у 2023 році, а обсяг пропозиції на європейському ринку зросте до 1,51 млн т. Про це йдеться у відповідному дослідженні ResearchAndMarkets, повідомляє BusinessWire.


Як зазначається, попит на «зелену» сталь зумовлений двома основними факторами – цілями зі скорочення викидів Scope 3 і потребою у цій продукції з боку кінцевих споживачів, яка виявилася ширшою, ніж прогнозувалося спочатку.


Аналітики також називають декілька ключових факторів, які мають вплив на ринок «зеленої» сталі.


Драйвером ринку є зростаюче проникнення низьковуглецевої продукції, оскільки фокус на екологічних проблемах призвів до збільшення попиту на «зелену» сталь, що узгоджується із зусиллями з декарбонізації. Очікується, що зростанню ринку сприятимуть інвестиції урядів і фінансових установ.


Водночас поточна європейська енергетична криза стала викликом для сталеливарної промисловості, а зусилля із декарбонізації можуть збільшити вразливість галузі до вартості електроенергії та газу.


Щодо тенденцій, то ринок «зеленої» сталі швидко розвивається, і очікується, що нові технології з’являться після 2025 року. Галузь мають змінити заводи з виробництва «зеленого» водню та прямого відновлення заліза (DRI), що працюють на відновлюваній енергії.


ResearchAndMarkets також перерахував ключових гравців на європейському ринку «зеленої» сталі. Його очолюють ArcelorMittal, Thyssenkrupp, Salzgitter, SSAB, Tenaris, Tata Steel Europe, Swiss Steel Group, Vanir Green Industries, GFG Alliance, Voestalpine і H2 Green Steel.


Європейська індустрія «зеленої» сталі готова до майбутнього зростання, зауважують аналітики, а ключові виробники, такі як Thyssenkrupp і ArcelorMittal в Німеччині, досліджують водень як заміну коксівному вугіллю.


За мірою того, як пропозиція розширюватиметься і «зелена» сталь стане нормою, очікується, що її цінова конкурентоспроможність знижуватиметься.


Нагадаємо, що фінансова підтримка та велика пропозиція «зеленої» електроенергії є двома головними проблемами для металургійної галузі, щоб досягти вуглецевої нейтральності. Таку думку висловили керівники компаній та експерти при обговоренні ринку низьковуглецевої сталі на профільному форумі у Китаї.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

コメント


bottom of page