top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Одеська залізниця в першому кварталі відремонтувала 1,4 тис. вантажних вагонів

На одеську філію УЗ припадає майже третина відремонтованих вагонів залізничного оператора у першому кварталі

Регіональна філія «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця» за підсумками січня-березня 2023 року відремонтувала 1,378 тис. вантажних вагонів. Про це повідомляє Rail.Insider з посиланням на чатбот «Букса. Помічник залізничника».

«Упродовж першого кварталу на Одеській залізниці оновили 1,378 тис. вагонів. Це майже третина від відремонтованих по УЗ», – ідеться в повідомленні.

Деповським ремонтом оновили 1 тис. вагонів. Серед них: 273 цистерни, 340 зерновозів, 135 піввагонів, 27 фітингових платформ і 225 вагонів інших типів.

Капітальним ремонтом оздоровили 378 вагонів, зокрема, 78 цистерн, 101 зерновоз, 86 піввагонів, 52 фітингові платформи та 61 вагон інших типів.

«Найчастіше вагони пошкоджуються через недбалість користувачів. Вони часто порушують вимоги державних стандартів під час навантаження або вивантаження», – зауважується в дописі.

Зазначимо, Придніпровська залізниця за підсумками січня 2023 року відремонтувала в спеціалізованих ремонтних депо Придніпровської магістралі 200 вантажних вагонів. Зокрема, 158 вантажних вагонів пройшли деповський ремонт, а 42 – капітальний ремонт.

За підсумками 2022 року «Укрзалізниця» відновила 2,929 тис. вантажних вагонів, зокрема 691 вагон – капітальним ремонтом. Крім того, залізничний оператор реконструював та капітально відремонтував 470 км колій. Також УЗ електрифікувала 82 км колій, що є рекордним показником за останні 10 років.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page