top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Обсяг глобального ринку арматури до 2028 року сягне $246,3 млрд – прогноз

Драйвером зростання аналітики вважають сектор нежитлового будівництва

Обсяг глобального ринку арматури до 2028 року сягне $246,3 млрд. Про це йдеться у звіті Market Research Future (MRFR), пише Benzinga.

За оцінками аналітичної компанії, з 2021 по 2028 рік сукупний середньорічний темп зростання ринку арматури у світі становитиме 4,4%.

Драйверами зростання ринку аналітики вважають значне збільшення обсягів нежитлового будівництва в різних регіонах світу. До того ж ринкові тенденції зміщуються в бік використання високоякісної арматури.

Щодо кінцевих споживачів арматури, то найбільшим таким сегментом є житлове будівництво, частка якого становить 45% від загального обсягу споживання цієї продукції. На інфраструктурну галузь припадає чверть частки світового ринку арматури.

Як ринок, що в цілому розвивається найшвидше, Азійсько-Тихоокеанський регіон також буде світовим лідером з погляду зростання вартості арматури. Японія, Південна Корея, Індія та Китай є країнами, які швидко розвиваються і виступають центрами автомобільного, житлового та комерційного будівництва. Тому попит на арматуру тут надзвичайно високий. Також у найближчі роки його стимулюватиме швидке зростання темпів індустріалізації та урбанізації.

Минулого року китайський уряд виділив майже $573 млрд у вигляді облігацій спеціального призначення для відновлення інфраструктури країни. Щонайменше 50% загального обсягу цих коштів використали на розвиток транспортної інфраструктури та індустріальних парків.

Згідно з прогнозом, другим регіоном за обсягами споживання арматури найближчими роками буде Північна Америка. Сполучені Штати та Канада мають розвинутий автомобільний сектор, який також використовує цю продукцію.

США залишаються одним з основних споживачів арматури й контролюють велику частку світового ринку. Це пов’язане зі збільшення витрат на інфраструктурні проєкти. Зокрема, у 2021 році американський уряд реалізував інвестпроєкти, зосереджені на зміцненні економіки, а також відбудові громадської інфраструктури. Кошти пішли на залізниці, мости, комунікації, порти та дороги. Ініціативи з реорганізації інфраструктури у Сполучених Штатах дали потужний поштовх виробництву арматури у країні.

Обсяг світового ринку обробки сталі, за оцінками MRFR, до 2030-го сягне $578,5 млрд. За оцінками аналітичної компанії, з 2022 по 2030 рік сукупний середньорічний темп зростання ринку металообробки у світі становитиме 2%.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Ferrexpo спрямувала 10 млн грн на допомогу «Охматдиту»

Компанія прагне підтримати пацієнтів та медперсонал лікарні та зробити внесок у відновлення медзакладу Рада директорів залізорудної компанії Ferrexpo з активами в Україні, яка пройшла лістинг на Лондо

Comments


bottom of page