top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Обсяги турецької арматури в європейских портах уже перевищили квоту ЄС

Арматура з Туреччини станом на 3 жовтня 2022 року коштувала $682,5/т

Згідно з даними Європейської комісії (ЄК), обсяги арматури турецького походження, які очікують на розподіл у європейських портах, уже перевищили квоту Туреччини на імпорт цієї продукції до ЄС. Про це повідомляє Eurometal з посиланням на S&P Global.

Згідно з даними ЄК, станом на 3 жовтня 2022 року очікували на розподіл 100,4 тис. т арматури турецького походження, тоді як загальна квота ЄС на неї на жовтень-грудень становить 90,8 тис. т.

Рішення про зберігання обсягів арматури в порту, аби уникнути сплати захисних митних тарифів, є індивідуальними. Якщо покупці вирішать дочекатися наступного квотного періоду для отримання партій і зберігати їх у портах, це може призвести до додаткових витрат. До тогож немає гарантії, що квота наступного кварталу не буде перевищена.

За оцінкою Platts, станом на 3 жовтня вартість арматури з Туреччини становила $682,5/т. Турецькі меткомбінати зараз пропонують арматуру за підвищеними цінами – $690-$720/т на тлі високих витрат на енергію, проте попит залишається слабким.

Стосовно квоти на 1 квартал 2023-го, на думку турецького трейдера, споживачам із ЄС ще занадто рано купувати турецьку арматуру. Доки попит у Євросоюзі неактивний, тут використовують свої запаси та відкладають закупівлі. Проте коли попит відновлюється, сталева продукція з Туреччини залишається найкращою альтернативою через швидке виконання замовлень.

Нагадаємо, що турецькі металургійні компанії за підсумками серпня 2022 року скоротили виробництво сталі на 21% у порівнянні із серпнем 2021-го – до 2,8 млн т. У січні-серпні Туреччина виробила 24,4 млн т сталі, що на 8,8% менше, ніж в аналогічному періоді 2021-го. За оцінками TCUD, останній квартал 2022-го буде важким для турецьких металургів через зростання тарифів на електроенергію та газ у країні.

У Великій Британії пропонують продовжити антидемпінгові мита на будівельну арматуру (HFP) з Китаю. У попередньому висновку британського регулятора йшлося про їх можливе скасування.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page