top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

Обсяги експорту сталі Baosteel перевищать 5 млн т у 2023 році

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків

Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis.


Такі показники очікуються тлі розширення зарубіжних ринків, що розвиваються, включаючи Південно-Східну Азію, Північну Африку, Близький Схід, Центральну і Південну Америку.


Baosteel у довгостроковій перспективі має намір досягти обсягів експорту сталі у 10 млн т на рік.


На початку діяльності, коли Baosteel, дочірня компанія найбільшого китайського виробника сталі China Baowu Steel Group, тільки виходила на ринок, було ухвалене рішення спрямувати на експорт 10% від річного обсягу виробництва і працювати над поліпшенням якості продукції, технологічними досягненнями, обслуговуванням користувачів і конкурентоспроможністю на ринку.


У січні-вересні поточного року Baosteel наростила виробництво сталі на 5,5% р./р. – до 39,8 млн. За підсумками 2023-го виплавка сталі компанії може залишитися на рівні трохи вище 50 млн т.


Нагадаємо, що китайські металургійні компанії за підсумками січня-жовтня 2023 року збільшили експорт металопродукції на 34,8% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року – до 74,73 млн т. У жовтні поточного року Китай відвантажив на експорт 7,94 млн т сталі, що на 1,5% менше у порівнянні з вереснем. Середня ціна експорту у жовтні становила $792/т, що на $22,1/т або 2,7% менше м./м.


Center, Baosteel у середині листопада оголосила про підвищення цін на гарячекатаний рулон (HRC) на 100 юанів/т ($13,8/т). Це рішення відображає зростаючий попит і необхідність поповнення запасів. Окрім того, очікується, що наступного місяця виробництво сталі знизиться через зупинки меткомбінатів на техобслуговування.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comentários


bottom of page