top of page
Поиск
  • Фото автораELEGIN

Обмеження виробництва сталі може скоротити споживання брухту в Китаї

Найбільше ця тенденція торкнеться східних та центральних регіонів країни

Очікується, що споживання брухту у Китаї в цілому знизиться протягом другої половини 2023 року, оскільки все більше китайських металургів планують скоротити виплавку сталі, аби її обсяги відповідали вимогам уряду. Таку тенденцію показало дослідження Mysteel.

Найбільше це торкнеться східних та центральних регіонів країни. Попит на брухт в інших частинах Китаю, включаючи північ та південь, до кінця року може помітно не знизитися. Металурги в цих регіонах зіткнуться з меншим тиском щодо обмеження виробництва, оскільки їхні обсяги виплавки сталі у першому півріччі незначно змінилися у порівнянні з аналогічним періодом 2022-го.

З кінця липня поточного року китайські меткомбінати отримують усні повідомлення від місцевої влади про скорочення виробництва сталі до рівня або нижче загальних показників 2022 року.

Деякі заводи у провінціях Цзянсу і Шаньдун на сході країни планують зменшити його на 10-30% від обсягу за перше півріччя. Окрім того, до такого кроку вдаються і підприємства у провінції Хенань (центральний Китай).

За даними Національного бюро статистики, протягом січня-червня 2023-го виплавка сталі в провінції Хенань зросла на 7,9% р./р. – до 18,7 млн ​​т. Як зауважив ринковий аналітик, якщо місцеві заводи виконають вимоги уряду, цей показник у другому півріччі знизиться приблизно на 25,5%, порівняно з першим півріччям. Це призведе до значного зниження попиту на брухт.

За оцінкою Mysteel, використання брухту на сталеливарних заводах Хенані у поточному році залишалося на низькому рівні, а загальне споживання цієї сировини протягом січня-червня знизилось на 17,6% р./р. Більшість місцевих металургів, що працюють з електродуговими печами, підтримували низькі робочі показники, коли їхня маржа від продажу була від’ємною. Окрім того, деякі заводи також тривалий час проводили техобслуговування.

Нагадаємо, що виробництво сталі у Китаї, імовірно, зросте у серпні поточного року у порівнянні з липнем, вважають учасники ринку. Проте залишається незрозумілим, коли саме меткомбінати країни скоротять виплавку сталі, аби утримати річний показник на рівні 2022-го. За даними Китайської асоціації металургійної промисловості, середньодобова виплавка сталі в Китаї 1-10 серпня становила 2,954 млн т, що на 0,8% вище середнього показника липня і на 9,1% – в річному обчисленні.

0 просмотров

Недавние посты

Смотреть все

Оцінки підвищені на тлі очікувань щодо збільшення попиту в Китаї Ціна на морську залізну руду у першій половині 2024 року може зрости до $150/т, вважають аналітики. Про це повідомляє Reuters. Вони під

Такі показники очікуються на тлі розширення зарубіжних ринків Китайська Baosteel оголосила, що експорт сталі компанії у 2023 році, імовірно, перевищить 5 млн т. Про це повідомляє SteelOrbis. Такі пока

Іспанська Celsa підняла ціни у Європі на всю свою продукцію на €30/т Іспанський виробник сортового прокату Celsa підвищує ціни в Європі на всю свою продукцію на €30/т через високі витрати на переробку

bottom of page