top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

НЗФ завершив січень-вересень зі збитком в розмірі 3,4 млрд грн

За підсумками 9 місяців 2022-го підприємство отримало 832 млн грн чистого прибутку

АТ «Нікопольський завод феросплавів» (НЗФ) завершило січень-вересень 2023 року з чистим збитком в розмірі 3,44 млрд грн, тоді як за аналогічний період 2022-го підприємство отримало 831,69 млн грн чистого прибутку. Про це свідчать дані звіту в системі розкриття інформації НКЦПФР, повідомляє «Інтерфакс-Україна».


Згідно зі звітом, чистий дохід підприємства за підсумками січня-вересня поточного року скоротився на 21,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2022 року – до 7, 74 млрд грн.

Нерозподілений прибуток НЗФ за цей період становив 5,99 млрд грн.


Протягом січня-вересня «Нікопольський завод феросплавів» виробив 39,63 тис. т феросилікомарганцю, а реалізував – 58,95 тис. т.


Зазначимо, перший квартал 2023 року НЗФ завершив зі збитком в розмірі 2,17 млрд грн, а за перше півріччя збиток склав 1,72 млрд грн.


За підсумками 2022 року підприємство скоротило чистий прибуток на 82,3% р./р., до 910,45 млн грн, чистий дохід – на 51,3% р./р., до 11,39 млрд грн. Протягом року НЗФ виробив 440,37 тис. т феросилікомарганцю.


В листопаді поточного року НЗФ прийняв рішення про тимчасове призупинення виробництва феросплавної продукції в зимовий період задля збереження робочої сили та обладнання, оскільки обстріли з боку агресора в зимовий період посилюються, особливо енергоінфраструктури. При цьому, завод продовжить виконувати будівельні та ремонті роботи, пов’язані з модернізацією обладнання та енергокомунікацій, які неодноразово були пошкоджені через обстріли.


Підприємство планує відновити роботу після усунення загрози обстрілів енергосистеми України. Товарної продукції на складах заводу достатньо для забезпечення українських споживачів.

2 перегляди

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page