top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

На швидке відновлення України необхідно $17 млрд – Шмигаль

Україна вже верифікувала $326 млрд прямих збитків від російської агресії

Для швидкого відновлення від наслідків россійського вторгнення Україна потребуватиме $17 млрд. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками 8-го засідання Ради асоціації Україна – ЄС у Брюселі, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

З необхідних $17 млрд наша держава отримає $3,4 млрд уже у 2022 році, а решту – у 2023-му, сказав глава уряду.

За словами Дениса Шмигаля, міністерство розвитку громад і територій спільно із Всесвітнім банком уже верифікувало прямої, фізичної шкоди від агресії Росії на $326 млрд. Із них $105 млрд – підтверджена сума, необхідна для відновлення різних об’єктів.

На думку голови Європейського інвестиційного банку Вернера Хойєра, яку в червні наводив Bloomberg, загалом на повоєнне відновлення України може знадобитися €1 трлн, або $1,1 трлн, зовнішньої допомоги. Цю оцінку він зробив з огляду на масштаби руйнувань. За словами голови ЄІБ, саме Європі «доведеться зіграти найбільшу роль» у цих зусиллях.

Національний план відновлення передбачає $750 млрд інвестицій на 10 років. На відновлення та розвиток української металургії розраховують виділити близько $6 млрд.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page