top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

На ринку арматури Франції триває стагнація через слабкий попит

Внутрішні контракти на арматуру у вересні 2022 року становили €880-910/т франко-завод

На ринку арматури у Франції продовжується стагнація через слабкий попит як з боку кінцевих споживачів, так і дистриб’юторів. Про це повідомляє Eurometal із посиланням на Kallanish.

Французські виробники сталі продовжують зупиняти виробництво по кілька днів на тиждень та змінювати виробничі плани відповідно до щоденних цін на природний газ та електроенергію. Також у них утворилися відносно великі запаси. Проте скорочення виробництва не вирішує проблеми надлишку виробничих потужностей на ринку, а споживання арматури залишається низьким.

Водночас спостерігається зменшення темпів зростання в будівельній галузі. Через високі ціни на сировину відкладаються деякі нові проєкти у секторі приватного житлового будівництва. Зараз покупці арматури зайняли вичікувальну позицію.

Внутрішні контракти на арматуру у Франції у вересні 2022 року укладалися за ціною €880-910/т ($853-882) франко-завод, включаючи додаткові розміри. Повідомляється про деякі продажі від виробників з Іспанії та Італії за дещо нижчими цінами, особливо на півдні країни. На думку джерел, ціновий діапазон залежить від клієнта та тоннажу.

Водночас зменшилася купівельна активність і на німецькому ринку арматури – багато дистриб’юторів заповнили свої запаси до кінця жовтня. Після сплеску закупівель цієї продукції за літніми базовими цінами €750-800/т комбінати почали встановлювати ціни, що перевищують €800/т.

Нагадаємо, польські виробники сталевої арматури у середині вересня пропонували знижки на свою продукцію для стимулювання ринку. За тиждень 9-16 вересня 2022-го ціни арматури на внутрішньому ринку Польщі знизились на 50 злотих ($11) в порівнянні з попереднім тижнем – до 4,2-4,3 тис. злотих/т ($902-913/т).

Згідно з даними Європейської комісії (ЄК), обсяги арматури турецького походження, які очікували розподілу у європейських портах, на 3 жовтня вже перевищили квоту Туреччини на імпорт цієї продукції до ЄС. Згідно з даними ЄК, на цю дату очікували на розподіл 100,4 тис. т арматури турецького походження, тоді як загальна квота Євросоюзу на неї на жовтень-грудень становить 90,8 тис. т.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page