top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

На Дніпропетровщину переїхали два великі машинобудівні заводи

Підприємства монтують лінії виробництва на новому місці

До Дніпропетровської області з тимчасово окупованих областей або місць, де ведуться бойові дії, перемістили свої потужності два великі машинобудівні заводи. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко у своєму Telegram-каналі.

Загалом із Донецької, Луганської, Запорізької та Харківської областей на Дніпропетровщину переїхали вже 18 підприємств.

«Дев’ять уже розпочали роботу. Серед них завод спеціального кріплення, виробництва паперової упаковки та поліетиленової плівки, логістична та швейні компанії. Зараз монтують лінії виробництва два великі заводи машинного обладнання», – зазначив голова ОВА.

Ще 28 українських підприємств розмістили в області свої склади.

Нагадаємо, що своїм розпорядженням №246-р від 25 березня 2022 року Кабмін затвердив План заходів щодо переміщення виробничих потужностей з районів, де ведуться бойові дії або є загроза таких, на безпечні території.

Раніше «Укрзалізниця» запропонувала свої виробничі потужності у центральних та західних областях для релокації виробництв зі сходу країни.

Станом на кінець травня в рамках цієї програми перемістили потужності 600 підприємств, з яких 380 уже відновили роботу. Мінекономіки на той момент обробило понад 1,5 тис. заявок на переміщення потужностей бізнесу до безпечних регіонів.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

コメント


bottom of page