top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

МІУ планує прискорити ремонти дніпровських шлюзів

Роботи мають намір завершити раніше, щоб відкрити навігацію на всіх шлюзах Дніпра до 1 березня

Міністерство інфраструктури України (МІУ) закликає прискорити ремонтні роботи на дніпровських шлюзах, щоби 1 березня відкрити на них навігацію. Про це заявив Юрій Васьков, заступник міністра інфраструктури, повідомляє Асоціація «Річки України».

Зараз ремонтні роботи виконують на Каховському та Запорізькому шлюзах. Здати в експлуатацію перший планують до 1 березня, а другий – орієнтовно 7-10 березня.

«Зважаючи на сприятливу погоду, ремонт на Запорізькому шлюзі рекомендують прискорити, щоб з початком весни одночасно відкрити всі шлюзи. Офіційно інформацію щодо навігації планують оприлюднити до 25 лютого», – прокоментував Дмитро Козаченко, виконавчий директор АРУ.

Як повідомляв GMK Center, раніше перерва в навігації Дніпром для здійснення планових профілактичних та ремонтних робіт мав тривати до 31 березня. Проте шлюзи мають намір відкрити на місяць раніше через високий попит на річкові перевезення.

Зазначимо, що у 2021 році навігація Дніпром відкрилася 10 березня. Накази про закриття/відкриття навігації на Дніпрі та льодових кампаній у портах публікує Державна служба морського та річкового транспорту (МорАд).

За підсумками 2021 року метпідприємства скоротили вантажоперевезення металопродукції Дніпром на 33,4% в порівнянні з 2020 роком – до 1,22 млн т. Загалом у 2021 році річкові вантажоперевезення сягнули 14,36 млн т – це на 28% більше в порівнянні з 2020 роком.

1 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Турецька Tosyali планує глобальне розширення

Компанія має намір інвестувати у ці цілі $1,5-2 млрд на рік Турецький виробник сталі Tosyali Holding планує інвестувати $1,5-2 млрд на рік у глобальне розширення, що охоплює Африку і Саудівську Аравію

Comments


bottom of page