top of page
Пошук
  • Фото автораELEGIN

«Метінвест-СМЦ» безкоштовно відвантажив 7 т арматури на скоби для військових

У результаті співпраці з RGCProduction вийшло 20 тис. скоб, які вже відправили на фронт

Металоторговельна компанія «Метінвест-СМЦ» безкоштовно відвантажила з металоцентру в Кривому Розі близько 7 т арматури на скоби для військових на Донеччині. Про це повідомляє прес-служба компанії на сторінці у Facebook.

Виробленням скоб займалась компанія RGCProduction. У результаті співпраці вийшло 20 тис. скоб, які вже відправили на фронт.

Зазначимо, що «Метінвест-СМЦ» також безкоштовно надає бронепластини для забезпечення військових частин, ТрО, комунальних структур та окремих бійців. Від червня 2022 року компанія отримала близько 100 запитів на виробництво та поставку 27 тис. бронепластин для українських військових.

У вересні 2022 року компанія відзвітувала про зниження товщини бронепластин для бронежилетів з початкових 8,0-8,2 мм до 6,3-6,7 мм. При цьому збережено їхню кулестійкість на рівні 4-го класу за ДСТУ 8782:2018.

За рахунок зменшення товщини бронепластини значно знижується вага бронеелементів воїна, підвищується його мобільність.

У серпні «Метінвест-СМЦ» запустив поставку гарячекатанного листа для подальшої термічної обробки та виготовлення елементів жорсткого бронезахисту техніки. Вироби після зміцнюючої термообробки можна використовувати для підвищення захисту автомобілів військових, медичного та комунального транспорту або обладнання, що працює в зоні підвищеного ризику.

0 переглядів

Останні пости

Дивитися всі

Китай за січень-квітень скоротив виплавку сталі на 3% р./р.

Аналітики очікують зростання виплавки сталі в травні завдяки покращенню попиту та перспектив споживання Китайські металургійні компанії за підсумками січня-квітня 2024 року скоротили виробництво сталі

Канадські металурги виступають за посилення захистних заходів щодо імпорту сталі

Галузева асоціація закликала владу вжити заходів, аналогічних американським Металурги Канади закликали владу до більш активних дій після оголошення США щодо підвищення тарифів на певну китайську проду

Comments


bottom of page